losserranos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

losserranos

dobro dosli
 
Početna stranicaLatest imagesPretražnikRegistracijaLogin

 

 Reperi,fenseri,rokeri,metalci,pankeri...

Go down 
3 posters

Koje više volite???
Reperi
Reperi,fenseri,rokeri,metalci,pankeri... I_vote_lcap43%Reperi,fenseri,rokeri,metalci,pankeri... I_vote_rcap
 43% [ 3 ]
Fenseri
Reperi,fenseri,rokeri,metalci,pankeri... I_vote_lcap14%Reperi,fenseri,rokeri,metalci,pankeri... I_vote_rcap
 14% [ 1 ]
Rokeri
Reperi,fenseri,rokeri,metalci,pankeri... I_vote_lcap0%Reperi,fenseri,rokeri,metalci,pankeri... I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Metalci
Reperi,fenseri,rokeri,metalci,pankeri... I_vote_lcap14%Reperi,fenseri,rokeri,metalci,pankeri... I_vote_rcap
 14% [ 1 ]
Pankeri
Reperi,fenseri,rokeri,metalci,pankeri... I_vote_lcap29%Reperi,fenseri,rokeri,metalci,pankeri... I_vote_rcap
 29% [ 2 ]
Ukupno glasova : 7
 

Autor/icaPoruka
Vasja '94
cesto dolazis u kucu serranovi
Vasja '94


Broj postova : 174
Join date : 15.03.2008
Age : 29

Reperi,fenseri,rokeri,metalci,pankeri... Empty
PostajNaslov: Reperi,fenseri,rokeri,metalci,pankeri...   Reperi,fenseri,rokeri,metalci,pankeri... Icon_minitimeuto ožu 25, 2008 11:58 pm

Pa koji su vam bolji???Prosto...
[Vrh] Go down
M@j@
dobro dosao/la na forum!
M@j@


Broj postova : 15
Join date : 18.03.2008
Age : 30

Reperi,fenseri,rokeri,metalci,pankeri... Empty
PostajNaslov: Re: Reperi,fenseri,rokeri,metalci,pankeri...   Reperi,fenseri,rokeri,metalci,pankeri... Icon_minitimečet ožu 27, 2008 2:56 pm

Glasala sam za Punkere mada su i Reperi extra...ne znam stvrano zasto...ali su mi mnoogo slatki decaci u Punk fazonu Very Happy hehe
[Vrh] Go down
Mica
prvi put si uzivo vidio/la guilleta/tete
Mica


Broj postova : 30
Join date : 12.03.2008

Reperi,fenseri,rokeri,metalci,pankeri... Empty
PostajNaslov: Re: Reperi,fenseri,rokeri,metalci,pankeri...   Reperi,fenseri,rokeri,metalci,pankeri... Icon_minitimesub svi 10, 2008 9:03 pm

JA nemam pojma sve mi je jedno u principu...SVI!!! lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Reperi,fenseri,rokeri,metalci,pankeri... Empty
PostajNaslov: Re: Reperi,fenseri,rokeri,metalci,pankeri...   Reperi,fenseri,rokeri,metalci,pankeri... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Reperi,fenseri,rokeri,metalci,pankeri...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
losserranos :: boys and girls :: dio sam za curice-
Forum(o)Bir: